X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
možnosti plateb

Velkoobchod

Máte obchod se zdravou výživou, dárkovou prodejnu, kavárnu, cukrárnu, penzion, hotel či jakoukoliv další provozovnu, kde byste rádi měli zde nabízený sortiment? Zavolte nebo pište. Rádi se s Vámi domluvíme na spolupráci.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci pište na email: vasek@cajman.cz nebo případně telefonujte na tel: 775 198 038 - Václav Židek.

10 výhod spolupráce s námi:

  • Doprava ZDARMA - pravidelné rozvozy zdarma (trasy naleznete níže, datum rozvozu může být změněno - v takovém případě je zaslán informativní email všem na trase s touto informací), v případě objednávky v hodnotě 2.500 Kč s DPH je doprava ZDARMA i při zasílání balíku do 30 kg.
  • Věrnostní program - při každé objednávce získáte body, které můžete vyměnit za zboží či věcné dárky. (od 1.9.2016)
  • Dodáváme velkoobchodně od 1 ks, není potřeba brát zboží po kartonech, žádná minimální objednávka.
  • Marketingová podpora - podpora pro HoReCa i kamenné obchody v podobě dodávek vybavení (menukarty, stojany na zboží, konvičky na kvetoucí čaje, šálky na kávu, balený cukr apod.)
  • Unikátní sortiment - v nabídce máme produkty manufaktur, tedy produkty vyrobené z přírodních materiálů ručně, které nejsou dostupné v prodejních řetězcích
  • Rychlá expedice - balíky expedujeme a předáváme dopravci do 24 hodin (v pracovní dny) - dopravci, s kterými spolupracujeme, doručí zboží do 24 hodin k Vám (cena poštovného za balík od 79 Kč s DPH)
  • Zajímavé podmínky - podstatnou část produktů máme přímo od výrobců a tedy můžeme nabídnout výhodné cenové podmínky
  • Dlouhá expirace - zboží s expirací kratší než dva měsíce již velkoobchodně nenabízíme a pokud ano, tak s výraznou slevou.
  • Stále aktualizovaný sortiment - chcete mít na obchodě nový a zajímavý sortiment? Pak spolupracujte s námi. Neustále vybíráme a hledáme nové zboží do našeho portfolia. Zároveň to již méně prodávané zboží vyřazujeme.
  • Prodejní argumentace - nevíte si rady s prodejem? Neznáte přednosti zboží, které máte skladem? Rádi vysvětlíme a zaškolíme na dodávaný sortiment, abyste mohli svým zákazníkům vysvětlit, proč zrovna čaj od Vás a ne jiný z jiné prodejny, než je ta Vaše.

 

Okresy pro pravidelné rozvozy zdarma:

Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Mělník, Kralupy na Vltavou, Děčín, Česká Lípa, Semily, 

Nově naše služby poskytujeme i v okresech Ústí nad Labem a Teplice.

Pokud jste u hranic těchto okresů, napište nebo zavolejte, po dohodě zavezeme zboží i k Vám.