Velkoobchod

Máte obchod se zdravou výživou, dárkovou prodejnu, kavárnu, cukrárnu, penzion, hotel či jakoukoliv další provozovnu, kde byste rádi měli zde nabízený sortiment? Zavolte nebo pište. Rádi se s Vámi domluvíme na spolupráci.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci pište na email: vasek@cajman.cz nebo případně telefonujte na tel: 775 198 038 - Václav Židek.

10 výhod spolupráce s námi:

  • Doprava ZDARMA - pravidelné rozvozy zdarma (trasy naleznete níže, datum rozvozu může být změněno - v takovém případě je zaslán informativní email všem na trase s touto informací), v případě objednávky v hodnotě 2.500 Kč s DPH je doprava ZDARMA i při zasílání balíku do 30 kg.
  • Věrnostní program - při každé objednávce získáte body, které můžete vyměnit za zboží či věcné dárky. (od 1.9.2016)
  • Dodáváme velkoobchodně od 1 ks, není potřeba brát zboží po kartonech, žádná minimální objednávka.
  • Marketingová podpora - podpora pro HoReCa i kamenné obchody v podobě dodávek vybavení (menukarty, stojany na zboží, konvičky na kvetoucí čaje, šálky na kávu, balený cukr apod.)
  • Unikátní sortiment - v nabídce máme produkty manufaktur, tedy produkty vyrobené z přírodních materiálů ručně, které nejsou dostupné v prodejních řetězcích
  • Rychlá expedice - balíky expedujeme a předáváme dopravci do 24 hodin (v pracovní dny) - dopravci, s kterými spolupracujeme, doručí zboží do 24 hodin k Vám (cena poštovného za balík od 79 Kč s DPH)
  • Zajímavé podmínky - podstatnou část produktů máme přímo od výrobců a tedy můžeme nabídnout výhodné cenové podmínky
  • Dlouhá expirace - zboží s expirací kratší než dva měsíce již velkoobchodně nenabízíme a pokud ano, tak s výraznou slevou.
  • Stále aktualizovaný sortiment - chcete mít na obchodě nový a zajímavý sortiment? Pak spolupracujte s námi. Neustále vybíráme a hledáme nové zboží do našeho portfolia. Zároveň to již méně prodávané zboží vyřazujeme.
  • Prodejní argumentace - nevíte si rady s prodejem? Neznáte přednosti zboží, které máte skladem? Rádi vysvětlíme a zaškolíme na dodávaný sortiment, abyste mohli svým zákazníkům vysvětlit, proč zrovna čaj od Vás a ne jiný z jiné prodejny, než je ta Vaše.

 

Okresy pro pravidelné rozvozy zdarma:

Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Mělník, Kralupy na Vltavou, Děčín, Česká Lípa, Semily, 

Nově naše služby poskytujeme i v okresech Ústí nad Labem a Teplice.

Pokud jste u hranic těchto okresů, napište nebo zavolejte, po dohodě zavezeme zboží i k Vám.


X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).